+48 533 784 444 | info@perfectpeople.com.pl | ico pl ico en ico de ico ua
ПРАЦІВНИКИ З УКРАЇНИ
ОПТИМАЛЬНІ ВИГОДИ ДЛЯ ФІРМИ
 
Як швидко можна знайти відповідного кандидата до роботи? Так швидко, як виконання декількох телефонів. То не жарт. Ми забезпечуємо підприємствам, співпрацюючим з нами постійний доступ до кваліфікованих працівників з України, яких можна залучити до роботи за принципом лізингу або одноразового викупу. Таке рішення уможливлює швидке доповнення персональних браків, зниження коштів, пов'язаних з працевлаштуванням і комплексне кадрове обслуговування без необхідності утримування відділу кадрів в структурах фірми.

У процесі рекрутування ми керуємося перш за все благом клієнтів. Ми знаємо, що звертаючись до нашого агентства, підприємці очікують, що ми запропонуємо їм найкращих кандидатів на дану посаду, тому також ми дбаємо про максимальну верифікацію вміння, кваліфікації і професійних компетенцій персоналу. Ми діємо швидко, справно і ефективно. Ми є завойовниками фірмових вакансій.
ico oferta1
ОДНОРАЗОВА ВИГОДА
ВІДКУП РОБІТНИЧИЙ
 
Підприємець, задоволений із запропонованого через нас кандидата, має можливість відкупу такого працівника відразу. У такій ситуації наступає формальний переказ працівника разом зі всіма обов'язками, виникаючими зі взаємин роботи. Таким чином ми допомогли вже декільком тисячам осіб з України знайти постійну роботу на території Польщі. Відкуп працівника то величезна вигода для фірми і можливість випробування кандидата перед працевлаштуванням його постійно, що у свою чергу обмежує кошти, пов'язані з традиційним процесом рекрутування і браком певності, що виникне найкращий кандидат.

Ми здатні доставити фахівця з кожної галузі.
ico oferta2
МІСЯЧНА ОПТИМІЗАЦІЯ
ЛІЗИНГ ПРАЦІВНИКІВ
 
Основною перевагою співробітництва з Perfect People є те, що підприємець, якщо не хоче, не мусить працевлаштовувати в себе працівника постійно. Лізинг то ідеальний спосіб на набуття сезонних працівників, тимчасових і на пробний період. Ця система ліквідувала також потребу кадрово-розрахункового обслуговування, тому що всі формальні питання спочивають на нас. Оптимізація коштів працевлаштування є одним з безперечних аргументів, промовляючих за працевлаштуванням працівників з України за посередництва нашої фірми. Тоді як ми зосереджуємося на знаходженні відповідної особи на дану посаду, підприємець може зосередитися на найважливіших речах в процесі розвитку фірми.
ЧОГО НАБУДЕ ТВОЯ ФІРМА
ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПРАЦІВНИКАМ З УКРАЇНИ
 
ico pracodawca1

ЗНИЖЕННЯ КОШТІВ

Працевлаштування працівника то чималі кошти, пов'язані з кадрово-розрахунковим обслуговуванням, страхуваннями, періодичними підготовками BHP і дослідженнями. Користуючись нашими послугами всі ці кошти залишаються в нас. Крім того ти маєш можливість найму конкретної особи тільки на час в процесі перебігу сезону, ти уникнеш коштів проживання і підвезення працівників до роботи.
ico pracodawca3

КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ

Потрібен працівник на постійно чи тільки сезонно? Тебе цікавить відкуп чи лізинг? Незалежно від того, що ти вибереш, ми гарантуємо комплексну послугу. Ми ведемо кадрові послуги і займаємося всіма юридичними питаннями, особливо пов'язаними з легалізацією перебування в Польщі працівника з України.
ico pracodawca2

СОЛІДНОГО ПРАЦІВНИКА

Ми працевлаштовуємо тільки найкращих. Ми даємо гарантію на кожного кандидата незалежно від того, чи є то рядний персонал, керівні кадри чи кваліфікований спеціаліст. Особи, з якими ми співпрацюємо переходять складний процес рекрутування і піддаються дріб'язкової верифікації вміння.
ico pracodawca4

БРАК РИЗИКУ

Ми не складаємо обіцянок без покриття. Ми знайдемо кандидата, що відповідає Твоїм запитам. В разі якщо працівник не відзначиться на даній посаді, він буде безкоштовно замінений. Натомість якщо працівник виправдає себе і ти захочеш його затримати постійно, ти можеш викупити його на привабливих умовах.
ЗАПИТАЙ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ
ЗАПОВНИ КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР
 
Не чекай довше, поки ідеальний працівник випадково впаде Тобі до рук. Діій і звернися до нас, ми зконтактуємося з Тобою найшвидше як то можливо. Ми обговоримо подробиці і представимо кандидатів. Нижчезгаданий формуляр то Твоя перепустка до розвитку фірми.
ІМ'Я І ПРІЗВИЩЕ : (*) (*)
Не написано ім'я

НАЗВА ФІРМИ (*) (*)
Подай назву фірми

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА : (*)
Подай адрес електронної пошти

ТЕЛЕФОН: (*) (*)
Подай контактний номер телефону, наприклад

ПОВІДОМЛЕННЯ :
Invalid Input

ДОДАЙ АНКЕТУ РОБОТИ
Nie załączono

Підтвердь, що не є роботом