+48 533 784 444 | info@perfectpeople.com.pl | ico pl ico en ico de ico ua
ВЗНАЙ ВИНЯТКОВУ
ЦІННІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ З УКРАЇНИ
 
Люди це найважливіший капітал кожної фірми. Працівники творять солідний фундамент, на якому можна обпирати розбудову підприємства, а без добрих працівників навіть найкращий задум на бізнес рано чи пізно розвалиться як будиночок з листків. Тому Perfect People Madmax ставить саме на людей. Людей з великого " Л".

Від 2007 року ми займаємося персональним консалтингом і посередництвом роботи, вишукуючи найкращих, перевірених фахівців і рядних працівників з України. На протязі років ми залучили до роботи понад 8000 осіб і радіємо за кожного разом, коли будь-яка з рекомендованих через нас осіб досягне успіху. Ми є фірмою, створюваною людьми для людей. Ми трактуємося взаємно з повагою і саме через такий підхід ми здобули довіру серед звичайних людей, як і серед підприємств, з яких до найбільших ставляться такі фірми як: Польська Пошта, Фабрика Меблів Форте S.A. також Реал - Auchan. Завдяки партнерському співробітництву з українськими фірмами посередництва роботи, ми розпоряджаємося негайним і безпосереднім доступом до широкої мережі агентств, завдяки яким ми можемо здобувати високо кваліфікованих працівників з України ще швидше і ефективніше.

Взнай вигоди, виникаючі з працевлаштування працівників з України і, дізнайся більше, що ще ми можемо для Тебе зробити!
МАКСИМІЗАЦІЯ, ОПТИМІЗАЦІЯ
ДОСКОНАЛІСТЬ ПРОЦЕСІВ РОБОТИ
 
ico marka1

НИЗЬКА ФЛУКТУАЦІЯ

Добре діюче підприємство є як змащений механізм, де все точно з собою зчіплюється і діє як належить, а обмін справного елементу може тільки зашкодити. Подібно є з працівниками. Низька змінність персоналу гарантує стабільну дію підприємства.
ico marka3

НАВЧЕНА КОМАНДА

ми дбаємо про найвищі професійні тверді і м'які компетенції однаково нашої команди, як і працівників, яких ми рекрутуємо і передаємо підприємцям. Завдяки тому ми упевнені в людях, з якими ми співпрацюємо і можемо гарантувати нашим клієнтам, що працівники виправдають себе на даній посаді.
ico marka2

КОМПЛЕКСНІСТЬ

Одним з наших козирів є комплексне обслуговування. Ми займаємося не тільки здобуттям працівників з України, але також всіма формальностями, обов'язковими з цього типу формою працевлаштування. Справи рекрутувань, кадрові, страхові і легалізаційні залишаються по нашій стороні.
ico marka4

ГАРАНТІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ

Доручаючи нам знаходження працівника, що відповідає профілю фірми, конкретній посаді і Твоїм запитам, ти можеш бути упевнений, що такого ми знайдемо. Завдяки широкій базі працівників з України і широкій сітці бізнесових контактів, ми продемонструємо відповідних кандидатів.